wyszukiwarka

wyszukiwarka

Kategoria: Branże
Nazwa: Ulica:
Miasto: Wojewodztwo:
Słowo kluczowe:
Sortuj:
Reklama
szybkie wyszukiwanie

szybkie wyszukiwanie

kategorie (FIRM: 1467)

kategorie (FIRM: 1467)

Płatnoœci.pl
Nasza oferta

Nasza oferta

Prezentujemy ofertę związaną z umieszczaniem firm w katalogu firm portalu resinet.pl

Każda firma może dokonać wpisu w katalogu firm. Wpisy dokonywane są samodzielnie i po akceptacji stają się dostępne w katalogu.


Dzięki Naszemu katalogowi, oferta Państwa firmy dotrze do większej grupy odbiorców. Nasz katalog powstał właśnie w tą misją. Chcemy pomóc Państwu w zdobywaniu nowych klientów, kontaktów i dzięki temu zwiększyć Państwa szanse na osiągnięcie sukcesu w biznesie.

Nasz portal odwiedza miesięcznie ponad 120 000 unikalnych użytkowników (wg Webalaizera)

DAJ SIĘ odnaleźć swoim klientom w Rzeszowie i okolicach

Bądź widoczny, aby twoja oferta wyprzedziła konkurencje - Wybierz rodzaj wpisu, który odpowiada Twoim potrzebom i sam zarządzaj swoimi danymi w Panelu Administracyjnym.

1. WPIS PODSTAWOWY

Wpis zawiera dane podstawowe Państwa firmy tj. kategoria i branża w jakiej działa firma, podstawowe dane adresowe wraz z numerami telefonów oraz adresem e-mail. Dodatkowo można umieścić godziny, w których działa Państwa firma i wskazać osoby kontaktowe. Użycie słów kluczowych/tagów pozwoli Państwu krótko scharakteryzować główny profil swojej działalności i ułatwi odnalezienie firmy w wyszukiwarce.


wpis bezpłatny na czas nieokreślony
2. WPIS EXTRA

Wpis ten daje możliwość szerszej prezentacji Państwa firmy dzięki większej funkcjonalności. Dodatkowe możliwości w stosunku do wpisu podstawowego to możliwość dodania pełnego opisu firmy wraz z logotypem i zdjęciami oraz adresem swojej strony WWW, a mapka lokalizacyjna ułatwi szybkie odnalezienie firmy przez potencjalnych klientów. Wpis ten zawsze wyświetlany jest nad wpisami podstawowymi dzięki temu potencjalni klienci szybciej odnajdą Państwa firmę.

OPŁATY:
* - ceny netto- do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%
** - oszczędność w stosunku do najkrótszego możliwego okresu danego wpisu


3. WPIS PREMIUM

Twoja profesjonalna wizytówka WWW w Naszym katalogu firm. To pełna strona WWW we własnej subdomenie www.TwojaFirma.resinet.biz o szerszej funkcjonalności niż Wpis Extra. Państwa firma może umieścić większą liczbę zdjęć. Dzięki modułowi Aktualności mogą Państwo na bieżąco informować swoich klientach o promocjach, nowościach i wydarzeniach w Państwa firmie. Wersja Premium gwarantuje wyświetlanie firmy na pierwszych pozycjach w kategoriach w których występuje firma oraz dodatkową promocje na stronie głównej katalogu (WPISY PREMIUM wyświetlane są losowo na stronie głównej Katalogu Firm RESinet.pl)

OPŁATY:
* ceny netto- do podanych cen należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%
** - oszczędność w stosunku do najkrótszego możliwego okresu danego wpisu
Integralną częścią oferty jest Regulamin Katalogu Firm
Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem