wyszukiwarka

wyszukiwarka

Kategoria: Branże
Nazwa: Ulica:
Miasto: Wojewodztwo:
Słowo kluczowe:
Sortuj:
Reklama
szybkie wyszukiwanie

szybkie wyszukiwanie

kategorie (FIRM: 1470)

kategorie (FIRM: 1470)

Płatnoœci.pl
Pomoc

Pomoc


Jak dodać firmę?

Jeżeli masz już konto na portalu RESinet.pl, wystarczy kliknąć button i zalogować się na swoje dane. Następnie wybrać interesujący Cię rodzaj wpisu, i uzupełnić formularz z danymi.

Jak znaleźć firmę?

Jeżeli szukasz jakiejś firmy z Rzeszowa lub Podkarpacia, do tego celu możesz użyć dwóch Wyszukiwarek dostępnych w naszym Katalogu Firm:

WYSZUKIWANIE ZAAWANSOWANE
dostępne w górnej, prawej części serwisu, umożliwia precyzyjne wyszukiwanie firm wg określonych kryteriów, np. Branża, Kategoria, Miasto.


SZYBKIE WYSZUKIWANIE dostępne nad Menu kategorii, umożliwia w prosty sposób wyszukanie danej firmy, wg nazwy lub słowa kluczowego.

Jeżeli interesują Cię różne firmy z określonej kategorii lub branży, możesz po prostu przejść do właściwej Kategorii klikając w nią w Menu Kategorii, dostępnym w lewej części serwisu.

Czy dodanie firmy do Katalog jest płatne?

Do wyboru mamy 3 rodzaje wpisów: Wpis BEZPŁATNY, Wpis EXTRA (płatny) oraz Wpis PREMIUM (płatny). W zależności od potrzeb i wymagań, każdy użytkownik może wybrać dogodną dla siebie formę wpisu. Podstawowe różnice w rodzajach wpisów zostały przedstawione w tabeli graficznej dostępnej w pierwszy kroku dodawania firmy. Wpisy płatne posiadają znacznie więcej możliwości ekspozycji danych o swojej firmie, przez co użytkownik znajdzie więcej informacji.

Wpisy PREMIUM umożliwiają również utworzenie niezależnej subdomeny dla Państwa Wpisu, dzięki czemu Wpis może funkcjonować jako „mini strona internetowa” z odrębnym adresem WWW.
Dodatkowo wpisy płatne zostają wyróżnione kolorem i pozycją w liście firm w Katalogu.

Podstawowe różnice w rodzajach wpisów:


Drogi Użytkowniku!

Chcielibyśmy Państwa poinformować o tym, że w RESinet.pl szanujemy prywatność naszych Uzytkowników, a tym samym starannie zabezpieczamy Państwa dane osobowe. Szczegółowe informacje na temat tego, kto jest administratorem danych, w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe oraz w jaki sposób wykorzystujemy piki cookie znajduj? się w naszej Polityce prywatności, z której dowiesz się między innymi o tzw. rozwi?zaniach opt-out, które umożliwiaj? określenie Twoich ustawień prywatności w trakcie korzystania z Internetu.

Ok, Rozumiem